SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
199 900 €
(3 029 € / m²)
Verkauf
3
1
66 m²
Soline, Općina Dobrinj

schlafzimmer3
wohnung66 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju veličine 66 m2.
Stan se nalazi u stambenoj zgradi u mirnoj povučenoj ulici, od mora udaljen...

Andere
Alter des Angebots: 394Tage
Aktualisiert: 394Tage

Ortschaften

Soline, Općina Dobrinj
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Remax centar nekretnina

Ana Vejnović