SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
239 000 €
(4 121 € / m²)
Verkauf
2
1
58 m²
Općina Brestovac

schlafzimmer2
wohnung58 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

U Funtani kod Poreča, na zapadnoj obali Istre, prodaje se stan smješten na drugom katu uredne i redovito održavane zgrade. Ukupna površina iznosi 58 m...

Andere
Alter des Angebots: 14Tage
Aktualisiert: 14Tage

Ortschaften

Općina Brestovac
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine