SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
301 169 €
(2 619 € / m²)
Verkauf
3
1
115 m²
Grad Vodice

schlafzimmer3
wohnung115 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

VODICE - Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem, położone w spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się zaledwie 1500 m od centrum miasta i 18...

Andere
Alter des Angebots: 454Tage
Aktualisiert: 61Tage

Ortschaften

Grad Vodice
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka