SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
1 078 078 €
(8 837 € / m²)
Verkauf
3
1
122 m²
Grad Umag

schlafzimmer3
wohnung122 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ovaj prestižni i iznimno prostrani apartman s dvije spavaće sobe smješten je unutar jednog od najekskluzivnijih luksuznih resorta na Jadranu te nudi d...

Andere
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Grad Umag
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir