SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
520 000 €
(6 265 € / m²)
Verkauf
3
2+
83 m²
Budislavićeva ulica, Grad Trogir

schlafzimmer3
wohnung83 m²
badezimmer2+
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Moderan stan s pogledom na more – blizina Trogira

Na prodaju je stan površine 83,27 m² smješten u moderno građenoj zgradi s bazenom i ograđenim kompl...

Andere
Alter des Angebots: 225Tage
Aktualisiert: 171Tage

Ortschaften

Budislavićeva ulica, Grad Trogir
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Euro Immobilen d. o. o.

Barbara Baranić