SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
280 000 €
(1 707 € / m²)
Verkauf
Atypisch
2+
164 m²
Budislavićeva ulica, Grad Trogir

schlafzimmeratypical
wohnung164 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Prodaju se stanovi u novoj zgradi smještenoj na mirnoj lokaciji na otoku Čiovo, samo 150 m od mora i plaže. Ova izvrsno pozicionirana nekretnina omogu...

Andere
Alter des Angebots: 366Tage
Aktualisiert: 356Tage

Ortschaften

Budislavićeva ulica, Grad Trogir
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Novumax j.d.o.o.

Mladen