SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
125 000 €
(2 551 € / m²)
Verkauf
2
1
49 m²
Grad Rijeka

schlafzimmer2
wohnung49 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodaje se stan površine 49m² u samom centru Rijeke, u blizini svih važnih sadržaja – trgovina, škole, fakulteta, javnog prijevoza i svih gradskih pog...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Grad Rijeka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić