SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
176 289 €
(3 093 € / m²)
Verkauf
3
1
57 m²
Grad Pula

schlafzimmer3
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan dvosoban stan unutar modernog projekta novogradnje predstavlja izvrsnu pr...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Grad Pula
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović