SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
359 000 €
(2 601 € / m²)
Verkauf
Atypisch
2+
138 m²
Kraška ulica, Grad Pula

schlafzimmeratypical
wohnung138 m²
badezimmer2+
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Predstavljamo vam prostrani 3,5-sobni stan površine 138,10 m2, smješten na trećem katu zgrade s ukupno četiri kata, u samom centru Pule.

Andere
Alter des Angebots: 128Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Kraška ulica, Grad Pula
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Terram team

Alen Pužar, TERRAM obrt za posredovanje u prometu nekretnina, Vl. Alen Pužar, OIB: 52541768549