SUPA24
296 900 €
(3 159 € / m²)
Verkauf
Atypisch
2+
94 m²
Put za kanalić, Grad Pula

schlafzimmeratypical
wohnung94 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Istra, Štinjan, stan na II. katu zgrade ukupne veličine 94,22m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupa...

Andere
Alter des Angebots: 448Tage
Aktualisiert: 150Tage

Ortschaften

Put za kanalić, Grad Pula
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Terram team

Sandra Kralj