SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
306 000 €
(4 500 € / m²)
Verkauf
3
1
68 m²
Solana pag, Grad Pag

schlafzimmer3
wohnung68 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Prodaju se apartmani u novoj stambenoj zgradi u izgradnji u Šimunima na otoku Pagu, svega 20 m od mora. Svaki objekt se sastoji od 5 stambenih jedinic...

Andere
Alter des Angebots: 97Tage
Aktualisiert: 16Tage

Ortschaften

Solana pag, Grad Pag
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović