SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
850 000 €
(4 971 € / m²)
Verkauf
4
2+
171 m²
Na Placu, Grad Krk

schlafzimmer4
wohnung171 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

 
Luksuzni Stan u Novogradnji na Krku – Prizemlje s Vrtom
U ponudi imamo gotovo dovršeni stan u prizemlju novogradnje betonske i čelične konstru...

Andere
Alter des Angebots: 473Tage
Aktualisiert: 416Tage

Ortschaften

Na Placu, Grad Krk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Elite nekretnine Rijeka

Sandra