SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
950 000 €
(3 785 € / m²)
Verkauf
4
2+
251 m²
Na Placu, Grad Krk

schlafzimmer4
wohnung251 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

U gradu Krku nudimo gotovo svršenu novogradnju betonske i čelične konstrukcije za koju vjerujemo da će ovi luksuzni stanovi nadmašiti i vaša očekivan...

Andere
Alter des Angebots: 342Tage
Aktualisiert: 248Tage

Ortschaften

Na Placu, Grad Krk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović