SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
940 000 €
(7 966 € / m²)
Verkauf
4
2+
118 m²
Na Placu, Grad Krk

schlafzimmer4
wohnung118 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

OTOK KRK, GRAD KRK – dvoetažni apartman s okućnicom i bazenom u blizini mora. Apartman površine 118 m2, sastoji se od predulaza, veće prostorije predv...

Andere
Alter des Angebots: 377Tage
Aktualisiert: 377Tage

Ortschaften

Na Placu, Grad Krk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dux nekretnine d.o.o.

Luka Justinić