SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
485 000 €
(4 042 € / m²)
Verkauf
3
2+
120 m²
Grad Crikvenica

schlafzimmer3
wohnung120 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

U mirnom dijelu Dramlja, svega 600 metara pješice od mora i plaže, nalazi se ovaj atraktivan dvoetažni stan smješten u kvalitetnoj novogradnji iz 2025...

Andere
Alter des Angebots: 273Tage
Aktualisiert: 28Tage

Ortschaften

Grad Crikvenica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Relax nekretnine d.o.o

Domagoj Margeta