SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
299 000 €
(2 903 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
103 m²
Клокотница, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung103 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Жилището е с площ от 103 кв.м. и се намира на втори етаж. Разпределението включва дневна с кухненска зона, две спални, две санитарни помещения, входно...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Клокотница, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА