SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
149 532 €
(1 699 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
88 m²
Боян Бъчваров, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung88 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Forest Apartments 2 е модерен пететажен жилищен комплекс, разположен в зелена зона в близост до най-добрите плажове на Варна, като Златни пясъци и Каб...

Andere
Alter des Angebots: 16Tage
Aktualisiert: 16Tage

Ortschaften

Боян Бъчваров, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС