SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
163 000 €
(2 672 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
61 m²
Перник, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung61 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Предлагам светъл и изключително функционален апартамент в кв. Аспарухово, разположен в тухлена сграда на 4-ти етаж от 7-етажна сграда, с южно изложени...

Andere
Alter des Angebots: 15Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Перник, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС