SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
54 500 €
(908 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
60 m²
Дончо Узунов, Стражица

schlafzimmeratypical
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Продава се двустаен апартамент в близост до центъра на гр. Стражица. Разположен е на междинен етаж и на площ от 60 кв.м. се помещават спалня, хол, кух...

Andere
Alter des Angebots: 11Tage
Aktualisiert: 11Tage

Ortschaften

Дончо Узунов, Стражица
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ВИКТОРИЯ ИМОТИ ЕООД