SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
940 000 €
(4 974 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
189 m²
Антон П. Чехов, София

schlafzimmeratypical
wohnung189 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Unique Estates представя елегантен четиристаен апартамент за продажба, разположен в сърцето на кв. Изток район, утвърден като символ на престиж, с...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Антон П. Чехов, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЮНИК ЕСТЕЙТС