SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
150 000 €
(2 459 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
61 m²
Дико Илиев, София

schlafzimmeratypical
wohnung61 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент, разположен в кв. Обеля 2 район с добра инфраструктура, зелени площи и удобен достъп до град...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Дико Илиев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТИ ВАСИЛЕВ ТМ