SUPA24
319 347 €
(2 729 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
117 m²
София

schlafzimmeratypical
wohnung117 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 116.50 m? / Застроена площ - 97.47 m?. Изложение: юг-запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за за...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕКА