SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
128 000 €
(2 909 € / m²)
Verkauf
1
1
44 m²
бул. България, София

schlafzimmer1
wohnung44 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Имотен Център предлага за продажба едностаен апартамент с отлична локация в кв. Манастирски ливади изток, в близост до Парадайс мол и Южен парк. Сгра...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

бул. България, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021