SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
210 240 €
(2 002 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
105 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung105 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

СГРАДА С АКТ 16! Двустаен апартамент на етаж ПЕТ със застроена площ- 87.68 м2, площ с общи части-105.12м2 и с разпределение: антре, просторна дневна...

Andere
Alter des Angebots: 6Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ