SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
170 752 €
(2 307 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
74 m²
Каменица, София

schlafzimmeratypical
wohnung74 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Бутикова жилищна сграда, която се състои от само 4 етажа с малък брой апартаменти, което гарантира уединение, комфорт и усещане за ексклузивност. Вен...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Каменица, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ