SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
133 250 €
(1 753 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
76 m²
Брегалница, София

schlafzimmeratypical
wohnung76 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Глобъл Сървисиз продава двустаен апартамент в Зона Б5 в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане. Районът е с добра комуникация в близост до училища...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Брегалница, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД