SUPA24
220 894 €
(1 856 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
119 m²
Дико Илиев, София

schlafzimmeratypical
wohnung119 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ЧЕТИРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВ МОДЕРЕН КОМПЛЕКС ДО МЕТРОСТАНЦИЯ ОБЕЛЯ ARCO REAL ESTATE предлага просторен четиристаен апартамент в нов жилищен комплекс...

Andere
Alter des Angebots: 12Tage
Aktualisiert: 12Tage

Ortschaften

Дико Илиев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ