SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
180 000 €
(2 727 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
66 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung66 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ПРЕД АКТ 16! НАЙ-ЖЕЛАНАТА ЛОКАЦИЯ! ФРЕНСКИ ПРОЗОРЦИ! БУТИКОВА СГРАДА! Представяме Ви висок клас двустаен апартамент в бутикова сграда, разположена на...

Andere
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 7Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ