SUPA24
104 225 €
(2 482 € / m²)
Verkauf
1
1
42 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmer1
wohnung42 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Студио/Ателие кв. Малинова Долина, Бул. Живко Сталев в частта към НСА. Номер на обявата в агенцията 19248. С АКТ 16!!!! Предлагаме студио/ателие с ...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД