SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
398 200 €
(1 652 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
241 m²
Проф. Живко Сталев, София

schlafzimmeratypical
wohnung241 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Агенция за недвижими имоти LATIRA ESTATE има удоволствието да Ви представи просторен 4-стаен апартамент с 89 кв.м тераси в централната част на предпоч...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Проф. Живко Сталев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЛАТИРА