SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
138 852 €
(2 072 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
67 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung67 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! кв. Малинова Долина, ул. Тодор Недков. Старт на строителството: януари 2026 г. Очакван акт 16: декември 2027 г. Начини на пл...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ДИ ЕЙЧ АЙ ГРУП