SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
850 000 €
(4 359 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
195 m²
Кап. Тодор Ночев, София

schlafzimmeratypical
wohnung195 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

JJcorporation предлага на Вашето внимание многостаен апартамент с 4-ри спални, на тихата и спокойна ул. Голо Бърдо в кв. Лозенец. Изключително добре ...

Andere
Alter des Angebots: 35Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Кап. Тодор Ночев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ДЖЕЙ И ДЖЕЙ КОРПОРЕЙШЪН ООД