SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
119 500 €
(1 707 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
70 m²
Черни Дрин, София

schlafzimmeratypical
wohnung70 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Реф. 011264 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба просторен двустаен апартамент в новострояща се жилищна кооперация в кв. ...

Andere
Alter des Angebots: 43Tage
Aktualisiert: 43Tage

Ortschaften

Черни Дрин, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

БАС ПРОПЪРТИС