SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
256 000 €
(4 491 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
57 m²
Георг Вашингтон, София

schlafzimmeratypical
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ предлага за продажба уютен двустаен апартамент в центъра на гр. София. Намира се на тиха улица в близост до ул. Раковски, Национ...

Andere
Alter des Angebots: 44Tage
Aktualisiert: 44Tage

Ortschaften

Георг Вашингтон, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ