SUPA24
560 000 €
(2 800 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
200 m²
Пчела, София

schlafzimmeratypical
wohnung200 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ексклузивен имот в сграда с претенции за най-висок клас качество и изпълнение, с перфектно разпределение с големи помещения, състои се от 60 кв дневна...

Andere
Alter des Angebots: 33Tage
Aktualisiert: 33Tage

Ortschaften

Пчела, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТИ КОРЕКТКОМ