SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
247 200 €
(2 400 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
103 m²
Самоковско шосе, София

schlafzimmeratypical
wohnung103 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ИЗЦЯЛО ЮЖЕН !!! СРЕДЕН ЕТАЖ !!! ДО КЛЮЧ !!! Екстра Хоумс представя тристаен апартамент, ремонтиран до ключ, разположен в нова сграда с Акт 16 от 2023...

Andere
Alter des Angebots: 60Tage
Aktualisiert: 23Tage

Ortschaften

Самоковско шосе, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЕКСТРА ХОУМС