SUPA24
215 900 €
(2 510 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
86 m²
Петко Д. Петков, Русе

schlafzimmeratypical
wohnung86 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Предлагаме тристаен апартамент с площ от 86 кв.м., разположен на среден етаж в идеалния център на града. Имотът е за ремонт, което предоставя отлична ...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Петко Д. Петков, Русе
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЕРА ИМОТИ НАДЕЖДА