SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
48 000 €
(1 263 € / m²)
Verkauf
1
1
38 m²
Христо Ботев, Несебър

schlafzimmer1
wohnung38 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Поддържан затворен комплекс! Басейн! Асансьор! 300 метра от плажа! Акт 16! ID Realty има удоволствието да Ви представи едностаен апартамент в гр. Нес...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Христо Ботев, Несебър
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АЙ ДИ РИАЛТИ