SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
82 000 €
(1 093 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
75 m²
Добротица, Каварна

schlafzimmeratypical
wohnung75 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

КАПРИ-ИНВЕСТ предлага АПАРТАМЕНТ С МОРСКА ПАНОРАМА! Обширен двустаен апартамент с жилищна площ от 76кв.м. с общите части. Състои се от голяма днев...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Добротица, Каварна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Капри-Инвест ЕООД