SUPA24
75 000 €
(987 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
76 m²
Калиакра, Добрич

schlafzimmeratypical
wohnung76 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Eтаж от къща първи висок.Готов за живеене.Заедно с гараж.Отделно парко място.Маза с вода.Самостоятелен вход.МАЛКО ДВОРЧЕ.Коридор,Две спални,дневна с к...

Andere
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Калиакра, Добрич
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

СИ СИ ЕМ