SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
112 000 €
(1 333 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
84 m²
Слънчев бряг, Ахелой

schlafzimmeratypical
wohnung84 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Код на офертата: 1065 ГОЛДИМА Естейтс продава уютно обзаведен тристаен апартамент с обща площ от 84 кв.м. в апартхотел в град Ахелой. Имотът се със...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Слънчев бряг, Ахелой
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС