SUPA24
72 929 €
(1 176 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
62 m²
Царевец

schlafzimmeratypical
wohnung62 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Референтен номер: 4183. АПАРТАМЕНТ ПРЕД АКТ 14 В ХРИСТО СМИРНЕНСКИ Предлагаме Ви да закупите апартамент на много предпочитана локация с панорамна гл...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Царевец
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ