SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
146 999 €
(2 227 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
66 m²
Николай Коперник

schlafzimmeratypical
wohnung66 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Референтен номер: 4193. САНИРАН! РЕАЛНА КВАДРАТУРА! ДВЕ СПАЛНИ! ТОП ЛОКАЦИЯ! Предлагаме ви тристаен отремонтриан апартамент в саниран блок на предпо...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Николай Коперник
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ