SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
81 000 €
(591 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
137 m²

schlafzimmeratypical
wohnung137 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

462679 Продавам тристаен апартамент , завършен 'до ключ' в затворен комплекс в гр. Балчик. Намира се в близост до плажната ивица, ресторанти и суперма...

Andere
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

МИРЕЛА - гр. ВАРНА