SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
165 999 €
(1 886 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
88 m²
бул. България

schlafzimmeratypical
wohnung88 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

оф.25754 Предлагаме Ви ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ на метри от Пловдивския Панаир в НИСКА СГРАДА САМО С 10 АПАРТАМЕНТА. Жилището разполага с ВСЕКИДНЕВНА С ТР...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

бул. България
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ