SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
250 000 €
(1 453 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
172 m²
Републиканска

schlafzimmeratypical
wohnung172 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

БГ Интернационал предлага за продажба етаж от 4 етажна вила. Жилището е съставено от два двустайни апартамента. Апартхотел Хасиенда Бийч/Hacienda bea...

Andere
Alter des Angebots: 39Tage
Aktualisiert: 39Tage

Ortschaften

Републиканска
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

БГ ИНТЕРНАЦИОНАЛ