SUPA24
55 000 €
(1 310 € / m²)
Verkauf
1
1
42 m²
Капитан Райчо Николов

schlafzimmer1
wohnung42 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Оферта 85844 Едностаен апартамент в кв. Тракия, Пловдив Предлагаме Ви едностаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Тракия. ? Тип: Едностаен...

Andere
Alter des Angebots: 58Tage
Aktualisiert: 11Tage

Ortschaften

Капитан Райчо Николов
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ