SUPA24
58 000 €
(1 381 € / m²)
Verkauf
1
1
42 m²
Капитан Райчо Николов

schlafzimmer1
wohnung42 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Оферта 31245 Продаваме едностаен апартамент в район Южен, разположен на 3-ти етаж в нова сграда с асансьор. Жилището е с обща площ 42 кв.м и включва т...

Andere
Alter des Angebots: 59Tage
Aktualisiert: 59Tage

Ortschaften

Капитан Райчо Николов
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ