SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
60 000 €
(1 714 € / m²)
Verkauf
1
1
35 m²
Шинова ела

schlafzimmer1
wohnung35 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме ви напълно реновиран апартамент с нови мебели в жилищна сграда с ниска такса поддръжка в Банско. Сграда...

Andere
Alter des Angebots: 57Tage
Aktualisiert: 57Tage

Ortschaften

Шинова ела
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА