SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
144 999 €
(1 933 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
75 m²
Остромила

schlafzimmeratypical
wohnung75 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Референтен номер: 3705. НАПЪЛНО СТИЛНО ОБЗАВЕДЕН! ТОП ЛОКАЦИЯ! МАЛКА ЛУКСОЗНА СГРАДА! АКТ 16! АПАРТАМЕНТЪТ ЩЕ БЪДЕ ЗАВЪРШЕН В НАЧАЛОТО НА МЕСЕЦ МАЙ!...

Andere
Alter des Angebots: 78Tage
Aktualisiert: 28Tage

Ortschaften

Остромила
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ